Wakacje cały rok

O nas

 Biuro Podróży VBUS-ELBA TOURIST SP. Z O.O. powstało w 1996 r. jako organizator wczasów w Hiszpanii, Bułgarii i Grecji obsługując  wielu zadowolonych klientów poprzez sieć agentów w całej Polsce. Od 2007 roku kontynuujemy  działalność jako Agencja turystyczna VBUSELBA Adrian Brachaczek.

W swojej ofercie posiadamy większość polskich touroperatorów, którzy specjalizują się w turystyce zagranicznej wyjazdowej oraz autorskich programach wycieczek objazdowych. Poza tym mamy również bogatą ofertę ubezpieczeń turystycznych dzięki czemu klienci czują się bezpiecznie bez względu na miejsce do, którego się wybiorą.

Dbamy również  o integrację w zakładach pracy poprzez organizację wyjazdów grupowych.

Kolejne lata w branży turystycznej ugruntowywały naszą pozycję na lokalnym rynku .Sukces jest zasługą wielu lat pracy, indywidualnego podejścia do każdego klienta, pasji z jaką staramy się wykonywać powierzone nam zadania, dzięki czemu nie traktujemy firmy jako źródła dochodu, ale także, jako drogę do spełniania ludzkich marzeń.

Wyróżniamy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki, ale przede wszystkim kochamy to, co robimy. 

 

Podróże to nasza pasja- aby zagwarantować satysfakcję z udanego urlopu osobiście odwiedzamy wszystkie miejsca, które proponowane są naszym klientom.

 

Biuro jest wpisane do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 12835/98 

 

Agencja Turystyczna VBUSELBA z siedzibą w Żorach  przy ul. Bałdyka 8, 

NIP 633-170-24-37, REGON 276108960-0021, 

 

Agencja Turystyczna VBUSELBA z siedzibą w Jastrzębiu  przy ul. Arki Bożka 34d 8, 

NIP 633-170-24-37, REGON 276108960-0028

Właściciel: Adrian Brachaczek